Jysk po raz 9. rusza z akcją "Poduszka dla Maluszka"

Do 22 grudnia w całej Polsce w sklepach sieci przy kasach dostępne są puszki. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wyposażenie oddziałów dziecięcych oraz zakup kolorowych poduszek dla przebywających w szpitalach dzieci.

„Poduszka dla Maluszka” to ogólnopolska akcja charytatywna, organizowana przez stowarzyszenie Splot. Jej celem jest zebranie jak największej liczby kolorowych poduszek dla maluchów w szpitalach, a także – zgromadzenie środków finansowych na doposażenie placówek medycznych.

Jysk - jako główny partner – aktywnie angażuje się w te działania, organizując we wszystkich sklepach zbiórkę pieniędzy i wspierając akcję organizacyjnie.

Drugim równie ważnym celem zbiórki jest doposażenie oddziałów dziecięcych i ich metamorfoza. Większość zebranych środków przeznaczanych jest na wyposażenie szpitali w niezbędny sprzęt i wyposażenie, w zależności od zapotrzebowania.

Szczególną atrakcją jest poduszkowy korowód św. Mikołaja, czyli odwiedziny dzieci w szpitalach w Polsce. Tworzą go przedstawiciele „Poduszki dla Maluszka” oraz pracownicy – wolontariusze Jysk. W tym roku w akcję zaangażuje się także zarząd Jysk Polska, odwiedzając pod koniec grudnia dzieci w jednym z trójmiejskich szpitali.

Tegoroczna edycja odbędzie się między 11 listopada a 22 grudnia we wszystkich sklepach Jysk, zbiórka będzie także prowadzona on-line na profilu "Poduszka dla Maluszka" https://www.facebook.com/PoduszkaDlaMaluszka/.

W ubiegłym roku do puszek klienci Jysk wpłacili ponad 70 tys zł. Dzięki zebranym pieniądzom doposażonych zostało 8 oddziałów w 6 szpitalach (Wadowice, Oświęcim, Działdowo, Elbląg, Chrzanów i Bielsku Podlaskim) oraz 1 ośrodek terapii zajęciowej w Krakowie.

Joanna Hamdan 9968 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }