Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Polskie alkohole w ofercie Lidla

W listopadzie sieć przygotowała szeroką ofertę produktów alkoholowych zarówno w sklepach, jak i na stronie winnicalidla.pl.

Od poniedziałku 4 listopada na stronie winnicalidla.pl do wyczerpania zapasów dostępne są polskie produkty alkoholowe. Wśród propozycji znalazło się wytrawne Chardonnay, 2015 (59,99 zł za 750 ml) z Winnicy Srebrna Góra czy białe, wytrawne Bacchus z Winnicy Zachowice, 2017 (49,99 zł za 750 ml). 

Winnicalidla.pl przygotowała także propozycję piw kraftowych, w tym między Recraft Mentor ze śląskiego browaru (19,99 zł za 330 ml), czyli bałtycki porter oraz alkoholi mocnych takich jak wódka U'Luvką Signature (139,99 zł za 700 ml).

Z kolei od soboty, 9 listopada Lidl Polska po raz pierwszy we wszystkich sklepach stacjonarnych sieci znajdzie się wino świętomarcińskie półwytrawne białe i czerwone, które specjalnie na tę okazję wyprodukowała krakowska Winnica Srebrna Góra.

Joanna Hamdan 10033 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }