Sokołów. Sokoliki

Z nowym składem.

Produkty z linii dedykowanej dzieciom Sokoliki mają nowe, krótkie składy – bez żadnych substancji dodatkowych i konserwantów.

„Czystą etykietę” mają wszystkie produkty z serii: parówki, szyneczka drobiowa, szyneczka wieprzowa, kiełbaski, kabanoski wieprzowe z dodatkiem indyka oraz kabanoski wieprzowe z dodatkiem cielęciny.

Jak podkreśla producent Sokoliki niezmiennie wyróżnia wysoka mięsność i delikatny smak, lubiany przez najmłodszych konsumentów. Są idealnym uzupełnieniem codziennej diety dzieci w wartościowe białko.

Sokoliki z nowym składem dostępne są od listopada. Proces ich wprowadzania odbywa się stopniowo, w miarę wyczerpywania się wcześniejszych partii produktów oraz opakowań.

Joanna Hamdan 10782 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.