Włoskie smaki w Legionowie

Do grona najemców Galerii Zegrzyńskiej już wkrótce dołączy Tutto Bene Pizzeria. Otwarcie lokalu planowane jest na listopad.

Tutto Bene Pizzeria o powierzchni 120 mkw., będąca rodzinnym konceptem stworzonym przez pasjonatów śródziemnomorskich smaków oraz gotowania, zagości na parterze obiektu.

Będzie to druga, po warszawskiej Białołęce, restauracja, której nowoczesne loftowe wnętrze ma być miejscem spotkań młodych ludzi, wspólnych posiłków dla rodzin z dziećmi czy spędzenia czasu w gronie znajomych.

- W gastronomii ważna jest dla nas jakość produktu, który serwujemy, ale też atmosfera, którą tworzymy. Dlatego w kuchni używamy oryginalnych włoskich produktów, a pizza robiona będzie w piecu opalanym drewnem - mówi Marcin Stryjecki, właściciel Tutto Bene Pizzeria.

- Powstanie nowej restauracji w tej okolicy wpisuje się w potrzeby lokalnej społeczności. W tym rejonie, Legionowo Piaski, niewiele jest lokali gastronomicznych, w których można dobrze zjeść i miło spędzić czas. Mamy nadzieję, że uda nam się ożywić to miejsce i przyczynić się do rozwoju lokalnej infrastruktury – dodaje.

Uruchomiona w maju zeszłego roku Galeria Zegrzyńska zlokalizowana jest w Legionowie, ok. 25 minut drogi samochodem od centrum Warszawy. Wśród jej najemców znajduje się m.in.: ogólnopolska sieć fitness klubów Zdrofit, sklep Papiernik by Empik, delikatesy mięsne JBB czy przychodnia lekarska Leg Medicus.

Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.