Lidl otwiera sklep internetowy z kosmetykami

Na razie tylko we Francji.

Tuż przed Bożym Narodzeniem detalista uruchamia we Francji tymczasowy sklep internetowy w którym oferowane będą produkty pod marką własną sieci  - Cien.

Do 12 stycznia 2020 r. w jego ofercie dostępne będą produkty do pielęgnacji twarzy, ciała i dłoni, a także kosmetyki naturalne i produkty wegańskie. Jest tam też dostępna dodatkowa sekcja poświęcona artykułom upominkowym. Można tam znaleźć kule do kąpieli, zestawy masek czy pudełka na prezenty.

Jeżeli kupujący wyda 25 euro to dostawa zamówionych w sklepie produktów jest bezpłatna. W przeciwnym razie dostawa do domu za pośrednictwem DPD kosztuje 4,99 euro. Ponadto Lidl wysyła paczki za 1,99 euro do miejsca odbioru dostawcy usług pocztowych Mondial Relay, który podobnie jak Hermes jest częścią niemieckiej grupy Otto. Jak zapewnia dyskonter dostawa odbywa się w ciągu 24 godzin.

Źródło: www.lebensmittelzeitung.net

Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.