Zacznij dzień z Costa Coffee

Sieć kawiarni zaprezentowała swoją zimową ofertę. W sezonowym menu, oprócz śniadań, zagoszczą lunche.

Wśród propozycji śniadaniowych w menu Costa Coffee będą brioszka, czyli delikatna drożdżowa bułeczka z łososiem oraz tost Caprese – potrójny tost wegetariański serwowany z grillowanymi sezonowymi warzywami, mozzarellą, a także z zielonym i czerwonym pesto. Zarówno do tostu, jak i do brioszki dodawany jest sos guacamole sprowadzany prosto z Meksyku.

W zimowym menu pozostają croissanty, jogurty oraz szeroka oferta smakowa bagietek.

W ofercie lunchowej natomiast króluje quiche w dwóch wersjach smakowych: mięsnej z chorizo i warzywami oraz wegetariańskiej z dużą ilością sezonowych warzyw.

Sezon zimowy w Costa Coffee to nie tylko aromatyczne kawy i pyszne przekąski, ale także rozgrzewające herbaty. Czarna herbata zimowa z dodatkiem imbiru, żurawiny, rozmarynu, a także plasterka świeżej pomarańczy lub grejpfruta to propozycja dla miłośników intensywnych, choć nieoczywistych smaków. Inną propozycją jest cydrowy czar – napój jabłkowy serwowany na ciepło, rozgrzewający, ale pobudzający w smaku i orzeźwiający, z domieszką cynamonu, anyżu
i pomarańczy.

Śniadania w kawiarniach Costa Coffee będą serwowane każdego dnia tygodnia do godz. 12. Lunche natomiast – będą dostępne po godz. 12.

Joanna Hamdan 10788 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.