New Approach. BasicLab Esteticus Serum

Z 0,5% czystym retinolem, koenzymem Q10 i skwalanem.

Zdaniem producenta specjalistyczne serum na noc na bazie 0,5% czystego retinolu, koenzymu Q10 i skwalanu przyczynia się do globalnego działania przeciwstarzeniowego i wyrównującego koloryt.

Siła czystego retinolu długofalowo stymuluje syntezę kolagenu sprawiając, że zmarszczki zostają wygładzone, a owal twarzy skorygowany. Skóra nabiera młodzieńczej jędrności i elastyczności, a jej struktura zostaje wyraźnie poprawiona. Dzięki procesowi złuszczania naskórka zostają zminimalizowane przebarwienia posłoneczne, hormonalne oraz blizny potrądzikowe. Retinol skutecznie zwęża pory skóry i reguluje nadmierną produkcję sebum.

Natomiast koenzym Q10 jako jeden z najsilniejszych antyoksydantów efektywnie chroni skórę, zapewniając jej antyrodnikową tarczę.

Zawarty w serum skwalan działa przeciwzapalnie - pomaga w gojeniu się ran, chroni naskórek przed utratą wody, utlenianiem i wolnymi rodnikami. Wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry, dzięki czemu skutecznie odżywia oraz nawilża. Doskonale odżywia, zapobiega odparowywaniu wody z naskórka i przeciwdziała powstawaniu zmarszczek. 

Cena za 15-ml opakowanie wynosi ok. 79 zł, a za 30 ml - ok. 109 zł.

Joanna Hamdan 10788 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.