Jysk uczy świadomych zakupów

Każdy kto w dniach 8-9 listopada przyjdzie do Jysk ze swoją torbą, wszystko co w niej zmieści kupi z dodatkowym rabatem 15%.

Sieć ruszyła z akcją w której zachęca do noszenia własnej torby na zakupy.

- Akcja Jysk to nowa odsłona akcji promocyjnej polegającej na przyznaniu rabatu na wszystkie produkty, które mieszczą się w torbie. Zachęcamy naszych klientów do przychodzenia z własnymi torbami - mówi Aleksandra Chalimoniuk, dyrektor Komunikacji i PR Jysk Polska.

Jego zdaniem, wiele osób ma już nawyk chodzenia na zakupy spożywcze z własnymi torbami. Jednak rzadko widać klientów, którzy noszą własne torby wybierając produkty wyposażenia wnętrz czy dodatki do domu. - Naszą akcją promocyjną chcemy się przyczynić do podnoszenia świadomości wśród naszych klientów i zachęcić do noszenie ze sobą toreb na zakupy zawsze – dodaje Aleksandra Chalimoniuk.

Dla klientów, którzy z jakiegoś powodu nie będą mieli własnej torby, Jysk oferuje torby wielokrotnego użytku, które ma w sprzedaży.

Szczegóły akcji pod linkiem: https://jysk.pl/regulaminy.

Joanna Hamdan 14707 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.