Matis od listopada na Douglas.pl

Na początek w sklepie online znajdzie się 6 linii.

Będą to: Reponse Corrective – linia przeciwdziałająca powstawaniu zmarszczek mimicznych; Reponse Jeauness – do pielęgnacji skóry młodej, która zapobiega powstawaniu zmarszczek; Reponse Purete – dla skóry tłustej; Reponse Delicate – do pielęgnacji skóry wrażliwej; Reponse Homme – linia dla mężczyzn; Reponse Corps – do pielęgnacji ciała oraz Reponse Tient – linia produktów do makijażu twarzy.

Są wśród nich bestsellery marki.

Pierwszy to krem Climatis z linii Reponse Jeunesse – ochronny balsam do każdego typu cery narażonej na negatywne działania czynników atmosferycznych. Zawiera masło kokum – które bogate jest w nienasycone kwasy tłuszczowe , które zapewniają skórze właściwej odżywienie oraz wspomagają funkcje regeneracyjne.

Drugi to podkład Light Beige Quick Lift z Reponse Tient – jedyne takie połączenie podkładu z pielęgnującym serum, wygładza, ujędrnia oraz wypełnia. Pozostawia skórę napiętą, odżywiona oraz świetlistą. Jego formuła została oparta o kwas hialuronowy, który jest niezbędny do utrzymania skóry w dobrej kondycji oraz o masę perłową która reguluje metabolizm komórek skóry, tonizuje ją i przyczynia się do szybszego odnowienia.

Marka Matis powstała w Paryżu, w 1936 r. rewolucjonizując ówczesną branżę kosmetyczną. Stworzył ją Eugene Mavcromati, inżynier chemii, który za cel obrał sobie opracowanie kosmetyków, które będą przeciwdziałać oznakom starzenia się skóry, ale także będą pielęgnować zmysły. Marka od 80 lat specjalizuje się w produktach do pielęgnacji domowej i profesjonalnej, a także w kompleksowych zabiegach gabinetowych.

Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.