Galeria Rondo Wiatraczna ma nowego zarządcę

Colliers International została zarządcą warszawskiej Galerii Handlowej Rondo Wiatraczna o powierzchni 11 tys. mkw. To już 7. budynek objęty przez Colliers w zarządzanie w tym roku.

Galeria Handlowa Rondo Wiatraczna no nowoczesny kompleks handlowo-biurowo-mieszkaniowy o łącznej powierzchni ok. 56 tys. mkw., z czego część handlowa zajmuje 11 tys. mkw. Obiekt jest zlokalizowany w centrum Pragi Południe, w miejscu dawnego Domu Handlowego Universam Grochów, który w latach 70. i 80. XX wieku był jednym z najchętniej odwiedzanych punktów handlowo-usługowych na warszawskiej Pradze.

Od lutego 2018 r. mieszkańcy dzielnicy znów mogą korzystać z szerokiej oferty kilkudziesięciu punktów handlowych i usługowych. Wśród najemców znajdują się m.in. Pepco, KiK, Rossmann, Flying Tiger Copenhagen czy Media Expert. Nowa galeria kultywuje handlowe tradycje tego miejsca, między innymi do galerii powrócił supermarket spożywczy Społem.

— Warszawska Praga oraz Rondo Wiatraczna na nowo stają się modnymi i tętniącymi życiem częściami stolicy. Cieszymy się, że portfolio zarządzanych przez nas obiektów poszerzyło się o kolejny atrakcyjny i nowoczesny budynek - mówi Agnieszka Krzekotowska, dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Colliers International.

Galeria Handlowa Rondo Wiatraczna jest już siódmym budynkiem, którym Colliers objął w zarządzanie w tym roku. - I na tym nie zamierzamy kończyć – zastrzega Krzekotowska. Jak na razie firma zarządza łącznie nieco ponad 1 185 000 mkw., ale niewykluczone że ten rok zamknie z wynikiem ponad 1 250 000 mkw.

 

Katarzyna Pierzchała 3548 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.