PGZ Kupiec przyznał swoje dukaty

Coca-Cola HBC Polska została Dystrybutorem Roku 2019, Maspex Wadowice Producentem Roku 2019, a Edyta i Mirosław Loskowie ze swoim sklepem EMI Market zwyciężyli w kategorii Sklep Roku 2019 - oto laureaci piątego plebiscytu "Złoty Dukat Kupca".

Poznaliśmy ich podczas jubileuszowego V Ogólnopolskiego Forum Uczestników i Partnerów Handlowych Polskiej Grupy Zakupowej Kupiec, które odbyło się 23-25 października br. w hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem. Wzięło w nim udział 400 osób, które mogły zapoznać się z ofertą prezentowaną na ok. 80 stoiskach wystawców z różnych branż.

W ramach Forum - oprócz uroczystości ogłoszenia wyników plebiscytu „Złoty Dukat Kupca” - odbył się również cykl wykładów prowadzonych przez specjalistów i ludzi biznesu, w wieczorem uroczysta kolacja.

Wydarzenie poprowadził dziennikarz i prezenter telewizyjny Andrzej Sołtysik, a patronowali mu miesięcznik „Handel” oraz portal handelextra.pl.

 

Katarzyna Pierzchała 3472 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.