Jack Link’s. Beef Bars

Batony z wołowiny.

Beef Bars od Jack Link’s to wytrawne i wysokobiałkowe batony. Wyprodukowane w 100% z wołowiny, sprawdzą się jako pyszne, bezglutenowe przekąski na wiele okazji. Mają długi termin przydatności, wynoszący 6 miesięcy i można je przechowywać w temperaturze pokojowej.

Nowe batony Beef Bars od Jack Link’s są dostępne w 2 wariantach smakowych: Original oraz Sweet & Hot. Sugerowana cena detaliczna za 22,5 g wynosi 5,99 zł.

Nowe batony Beef Bars dołączają do przekąsek Jack Link’s Beef Jerky, produkowanych w 100% z brazylijskiej wołowiny.  Jack Link’s Beef Jerky są dostępne w 3 wariantach smakowych: Original, Sweet & Hot oraz Teriyaki. Występują w opakowaniach o pojemności 25 g i 70 g, które można kupić odpowiednio za: 7,99 zł oraz 19,99 zł (sugerowane ceny detaliczne).

Joanna Hamdan 10209 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }