GaliLu otworzy się w Elektrowni Powiśle

Neoperfumeria uruchomi w przyszłym roku salon w warszawskiej Elektrowni Powiśle. Zaoferuje niszowe marki i nieoczywiste kompozycje zapachowe.

Perfumerią GaliLu rozpoczęła działalność w 2005 r. jako sklep w Hotelu Europejskim w Warszawie. Dziś może pochwalić się kilkoma butikami w Polsce. Wraz z rozwojem marki przyszedł też czas na jej dalszą ekspansję – w równie wyjątkowym projekcie, jakim jest Elektrownia Powiśle.

- Od początku stawiamy na unikatowe koncepty, co spotyka się z pozytywną oceną rynku i rosnącym zainteresowaniem naszą przestrzenią kolejnych marek, ale także zaciekawieniem ze strony mieszkańców Warszawy – mówi Dariusz Domański, associate partner, development and leasing director, White Star Real Estate. - Z niecierpliwością czekamy na otwarcie Elektrowni Powiśle wiosną 2020 roku - dodaje.

Neoperfumeria GaliLu w Elektrowni Powiśle zaoferuje klientom szeroki wybór produktów, wśród których znajdą się m.in. niszowe perfumy, produkty do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn czy akcesoria do domu.

Elektrownia Powiśle to miejsce, w którym klienci znajdą unikatowe marki modowe, pop-up i concept store’y, jakich dotąd w Polsce jeszcze nie było, restauracje serwujące kuchnię z wielu zakątków świata oraz pierwszy w Polsce innowacyjny koncept Beauty Hall. Będą mogli także doświadczyć niezapomnianych emocji i wrażeń podczas licznych wydarzeń organizowanych w przestrzeni Elektrowni.

Za komercjalizację Elektrowni Powiśle odpowiadają firmy Cushman & Wakefield, JLL oraz KLM.

 

Katarzyna Pierzchała 3493 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.