Drogerie Natura z kolejnymi placówkami

Sieć powiększa się właśnie o trzy drogerie.

Placówka w Zagórzu mieści się przy ul. Piłsudskiego 27 i ma powierzchnię prawie 130 mkw. Drogeria Natura w Pszczynie została otwarta przy Placu Targowym 11 i zajmuje 110 mkw. Natomiast na 5 listopada zaplanowane jest uruchomienie sklepu w Oławie przy ul. Sportowej 4B/1.

Wszystkie te placówki prowadzone są według modelu agencyjnego. Dołączyły one do blisko 300 sklepów Natury funkcjonujących na terenie całego kraju.

We wszystkich drogeriach sieci Natura klienci mają dostęp do szerokiej oferty produktów z różnych kategorii, w tym do bardzo dynamicznie rozszerzanej półki kosmetyków naturalnych i wegańskich.

W dniu otwarcia na wszystkich klientów odwiedzających sklepy czekają liczne atrakcje, oferty promocyjne i drobne upominki od sieci oraz wyselekcjonowany asortyment i szeroki wachlarz marek dostępnych wyłącznie w sieci Natura, takich jak Kobo Professional, Sensique, My Secret, Botanic Skin Food, O’dyssey, Natura Care. Członkowie programu lojalnościowego Klubu Natura mają okazję skorzystać z oferty specjalnej, a ci, którzy nie posiadają jeszcze aplikacji Klubu w swoich smartfonach, mogą liczyć na pomoc personelu drogerii w jej zainstalowaniu.

Joanna Hamdan 13995 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.