Pierwsza Biedronka w Niedrzwicy Dużej

Sklep ruszył 30 października przy ul. Lubelskiej 61A.

Pierwsza w Niedrzwicy Dużej Biedronka to wzorcowy sklep sieci. Jak zapewnia operator, świadczą o tym nie tylko przeszklona witryna i fasada w antracytowym kolorze, ale i nowoczesne wnętrze.
 
Sklep został zaprojektowany wedle tzw. layoutu 2.0. Oznacza to, że placówka będzie miała wydzielone nowe strefy z konkretnymi grupami produktów i oznaczone moduły z artykułami promocyjnymi. Ponadto w chłodziarkach i lodówkach zastosowano przyjazne środowisku gazy, jak naturalny CO2 i oświetlenie LED.
 
Sklep przy ul. Lubelskiej 61A jest przestronny - jego sala sprzedaży liczy ponad 750 mkw. W placówce zamontowano 5 kas, a zatrudnienie znalazło w niej 15 osób. Biedronka w Niedrzwicy Dużej działa w godzinach 6:15 do 22:00 od poniedziałku do soboty, a w niedziele handlowe: od godz. 8:00 do 21:00.
 
Placówka położona jest w dogodnej dla podróżnych lokalizacji, a obok niej znajduje się duży parking z 87 miejscami postojowymi.

Z okazji otwarcia, w pierwszym tygodniu, klienci będą mogli skorzystać z dodatkowych rabatów.

Joanna Hamdan 10197 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }