Kinga Pienińska oficjalnym partnerem Europejskiego Kongresu Gastronomicznego

Wydarzenie odbędzie się 25 października w Krakowie, jako element działań związanych z Europejską Stolicą Kultury Gastronomicznej Kraków 2019.

Europejski Kongres Gastronomiczny „Food & Art & Technology” to wydarzenie o charakterze międzynarodowym, którego partnerem strategicznym jest Europejska Stolica Kultury Gastronomicznej Kraków 2019.

Tytuł przyznany miastu przez Europejską Akademię Gastronomiczną stał się inspiracją do realizacji projektu, w który zaangażowała się również marka naturalnej wody mineralnej Kinga Pienińska. Jako oficjalny partner Europejskiego Kongresu Gastronomicznego jest jedyną marką wody, która będzie serwowana podczas panelowej części oficjalnej oraz na bankiecie wieńczącym spotkanie.

Kinga Pienińska będzie obecna nie tylko na stołach. Przedstawiciele działu HoReCa chętnie udzielą wszelkich informacji o marce i produkcie.

Europejski Kongres Gastronomiczny odbędzie się 25 października roku w Krakowie, w Centrum Kongresowym ICE. Podczas spotkania wystąpią największe autorytety branży restauracyjnej, m.in. prof. Charles Spence z Uniwersytetu Oksfordzkiego, który poprowadzi inauguracyjny wykład zatytułowany „Mózg a smak”. Ponadto na scenie w ramach panelu „Sztuka na talerzu” zagoszczą wybitni szefowie kuchni. W dyskusjach wystąpią polscy i międzynarodowi eksperci, którzy będą rozmawiać na temat sztuki kulinarnej, turystyki gastronomicznej oraz nowych technologii w żywieniu.

Joanna Hamdan 10967 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.