Cztery nowe sklepy Lidla w jeden dzień

W czwartek 24 października Lidl otworzy cztery nowe placówki - w Warszawie, Krzeszowicach, Lwówku Śląskim oraz Bielsku-Białej. Wszystko wskazuje na to, że Lidl jeszcze w tym roku otworzy swój 700. sklep.

Dopiero co (17 października) miały miejsce otwarcia Lidla w Zabierzowie i w Legnicy. Już wtedy, jak wynikało z wyliczeń handelextra.pl Lidl miał w Polsce 690 placówek.

Tymczasem już w czwartek 24 października do sieci dołączą kolejne 4 - w Warszawie, Krzeszowicach, Lwówku Śląskim oraz w Bielsku-Białej.

W Krzeszowicach i Lwówku Śląskim będą to pierwsze sklepy tej sieci.

We wszystkich placówkach, z okazji otwarcia, na klientów czekają specjalne oferty produktów w promocyjnych cenach.

Obecnie w 32 krajach istnieje około 10 500 sklepów Lidl, a w Polsce już pond 690. Wszystko wskazuje więc na to, że pod koniec roku powitamy 700. Lidl w naszym kraju.

W nowych placówkach, tak jak tych już istniejących, znaleźć będzie można ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. Klienci będą też mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego. 

Ilona Mrozowska 3586 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.