Chorten otwiera w nowych regionach

Sklepy firmy po raz pierwszy pojawiły się na Śląsku i w Małopolsce.

Dzięki podpisanym umowom partnerskim z detalistami w nowych regionach obecnie w Grupie Chorten  działa już 1765 placówek handlowych w 14 regionach.

Sklepy Grupy Chorten obecne są także w województwach: mazowieckim, warmińskio-mazurskim, lubelskim, łódzkim, kujawsko-pomorskim, pomorskim, dolnośląskim, lubuskim, świętokrzyskim i podkarpackim.

- Bardzo się cieszymy, że zaufali nam pierwsi właściciele sklepów w regionach, gdzie dopiero zaczynamy budować struktury. Liczymy, że i tam Grupa Chorten będzie się prężnie rozwijać, ponieważ naszym celem jest wsparcie placówek z polskim kapitałem, które tylko przy konsolidacji są w stanie uzyskać dobre ceny na produkty i konkurować z zagranicznymi sieciami. Już w przyszłym roku planujemy osiągnąć zasięg ogólnopolski - zapowiada Krzysztof Pakuła, prezes zarządu Grupy Chorten.

Grupa Chorten to już prawie 1700 sklepów partnerskich w 11 województwach. Plan na przyszły rok zakłada przekroczenie 2 tys. zrzeszonych placówek. O firmie pisaliśmy szczegółowo tutaj.

Joanna Hamdan 10763 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.