"Zdrowy Paragon" w salonikach Kolportera

W sieci saloników będą wydawane wyłącznie paragony pozbawione szkodliwych dla zdrowia bisfenoli.

Z uwagi na potwierdzoną szkodliwość substancji bisfenol A (BPA) i bisfenol S (BPS) Emerson Polska zdecydował się na wprowadzenie na rynek rolek kasowych całkowicie pozbawionych bisfenoli i rozpropagowanie tego rozwiązania w ramach akcji „Zdrowy Paragon”.

Kolporter, jako jedna z pierwszych spółek, przyłączył się do tej inicjatywy. Wszyscy kontrahenci firmy, którzy zdecydują się na korzystanie z rolek pozbawionych jakichkolwiek bisfenoli będą mogli oznaczyć swoje punkty specjalnym logo „Zdrowego Paragonu”.

- Co miesiąc w naszej sieci saloników wydajemy około kilku milionów paragonów. Oczywistym jest więc, że zależy nam na tym, aby były one bezpieczne dla naszych klientów, ale również dla sprzedawców. Udział w „Zdrowym Paragonie” i korzystanie z rolek pozbawionych szkodliwych bisfenoli daje nam gwarancję, że tak właśnie jest. Saloniki zostaną oznaczone logotypem akcji, tak aby kupujący mieli pewność, że korzystamy z bezpiecznych rolek kasowych - mówi Dariusz Materek, rzecznik prasowy Kolportera.

- Duże znaczenie ma również dla nas fakt, że rolki termiczne, oferowane przez Emerson Polska, w ramach „Zdrowego Paragonu” są pozbawione nie tylko szkodliwych bisfenoli A i S, ale w ogóle wszelkich fenoli - dodaje.

Kolporter jest największym dystrybutorem prasy w Polsce. Oferuje kompleksową obsługę punktów handlowych i sieci sprzedaży oraz świadczy usługi logistyczne i reklamowe. Kolporter zarządza siecią ok. 800 saloników prasowych. Spółka zatrudnia w całym kraju prawie tysiąc osób.

Joanna Hamdan 10763 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.