Dan Cake rozpoczyna kolejny etap promocji Smaku Beztroski

Tym razem akcja wsparta bułeczkami mlecznymi zawita do trzech miast: Krakowa, Warszawy oraz Wrocławia.

W tych miastach na kilka dni powstaną specjalne cukiernie pełne Smaku Beztroski, w których ich mieszkańcy zostaną obdarowani bułeczkami mlecznymi To Go! W sumie planowane jest rozdanie 100 tys. bułeczek mlecznych.

Akcja eventowa pod hasłem „Beztroska to bułka z mlekiem” została wsparta specjalnym filmem promocyjnym, który można obejrzeć na kanale YouTube marki oraz na kanałach social media Dan Cake.

Film został przygotowany przez agencję 19 Południk. Za produkcję filmów odpowiedzialne jest studio Talking Heads, natomiast akcje eventowe przygotowała agencja Eskadra. Wsparcie komunikacyjne akcji zapewnia agencja 8Sense Public Relations.

Cukiernie pełne Smaku Beztroski powstaną w poszczególnych miastach w nastepujących terminach: Kraków, Rondo Mogilskie - dolna płyta - 21-24 października; Warszawa, Skwer przed PKiN od strony Al. Jerozolimskich - 28-31 października; Wrocław, Dworzec Główny przed wejściem od strony ul. Piłsudskiego - 4-7 listopada.

Wszystkie eventy będą odbywały się w godzinach 10:00-18:00.

Joanna Hamdan 10926 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.