ZPC Brześć. Ptysie

To kolejny produkt w ofercie firmy z ciasta ptysiowego.

ZPC Brześć, rodzinna firma produkująca słodycze i przekąski, powiększa swoją ofertę flagowych wyrobów z ciasta ptysiowego. Do słomki ptysiowej w trzech wariantach smakowych oraz groszku ptysiowego dołączyły ptysie. To produkt z ciasta parzonego, służący jako dodatek zarówno do wytrawnych, jak i słodkich dań.

Zdaniem producenta ptysie wyróżnia prosty, naturalny skład bez dodatku konserwantów, cukru czy oleju palmowego. Mają szerokie zastosowanie w kuchni, a propozycje ich podania są opisane na opakowaniu.

Ponadto w ostatnim czasie firma wprowadziła zmiany w składzie słomki ptysiowej w trzech wariantach smakowych oraz groszku ptysiowego - ich receptura została uproszczona i pozbawiona oleju palmowego oraz substancji spulchniających. Tym samym do produkcji zostały wykorzystane jedynie jaja, mąka, olej rzepakowy, cukier oraz sól.

Słodycze i przekąski marki Brześć są dostępne w sieciach supermarketów i dyskontów, takich jak: Biedronka, Tesco, Lewiatan, Dino czy Polomarket, jak również w mniejszych sklepach osiedlowych i hurtowniach spożywczych na terenie całego kraju.

Joanna Hamdan 10926 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.