Profi. Barszcz czerwony w kartonie

Nie tylko na święta.

Słynąca głównie z pasztetów oraz polskich zup i dań firma Profi w tym roku przygotowała świąteczną niespodziankę dla poszukiwaczy domowych smaków.

Klarowny barszcz czerwony jest już dostępny nie tylko w poręcznym softpacku, ale również w kartonie zamykanym na klips. Dzięki temu możliwe jest łatwe jego przechowywanie, jak również podgrzanie takiej ilości barszczu, na jaką mamy akurat ochotę.

Barszcz czerwony Profi w kartonie to dokładnie ten sam produkt, który od lat znajduje się na sklepowych półkach w wygodnym, miękkim opakowaniu (450 ml). Jak zapewnia producent mimo, że jest bardzo wyrazisty, charakteryzuje się prostym, czystym i naturalnym składem. Podstawą jego receptury jest intensywny, czysty sok z buraków ćwikłowych (aż 57%) zrównoważony słodyczą soku z polskich jabłek. Starannie dobrane proporcje przypraw i ziół sprawiają, że gotowy Barszcz czerwony Profi w kartonie ma smak idealnego, tradycyjnego, domowego barszczu wigilijnego.

Barszcz czerwony Profi w kartonie, podobnie jak jego odpowiednik w softpacku, są pasteryzowane, dzięki temu zyskują trwałość bez utraty walorów smakowych i intensywnej barwy. Jest również produktem pozbawionym glutenu, dlatego stanowi idealną propozycją dla osób przestrzegających diety bezglutenowej.

Cena za 1-l opakowanie wynosi ok. 5,65 zł.

Joanna Hamdan 10926 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.