Junior w Galerii Północnej

Na warszawskiej Białołęce pojawił się pierwszy w stolicy salon marki Junior, oferujący produkty dla dzieci i niemowląt.

Sklep Junior funkcjonuje już od kliku lat w Galerii Jurajskiej – centrum handlowo-rozrywkowym w Częstochowie. Zadowalające wyniki z ostatnich lat sprawiły, że marka zdecydowała się na otwarcie drugiego salonu w Polsce.

Nowy sklep o powierzchni 1 571 mkw. został otwarty w piątek, 18 października na pierwszym piętrze galerii, w sąsiedztwie sklepów Dealz i 4Faces.

W jego ofercie można znaleźć artykuły dla dzieci, między innym wózki i foteliki samochodowe, a także zabawki takie, jak: Lego, Playmobil, Mattel, Hasbro, Siku, Schleich, Trefl, Smoby, Fisher Price, Chicco czy Nuby. Asortyment jest dodatkowo podzielony na poszczególne działy tj. dziewczynki, chłopcy, pierwsze lata, niemowlęta i wózki oraz klocki, gry, puzzle i zabawki kreatywne.

Joanna Hamdan 10763 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.