Magda Gessler w Zielonych Arkadach

Restauratorka, gospodyni programów "Kuchenne rewolucje" i "Sexy kuchnia Magdy Gesler" oraz jurorka w konkursie kulinarnym MasterChef w ostatni weekend października pojawi się w bydgoskim centrum handlowym, aby wspólnie gotować z jego gośćmi.

26 i 27 października bydgoskie centrum handlowe wypełni się aromatem wyczarowanym przez mistrzów kuchni.

W specjalnie zaaranżowanej strefie pojawi się cała gama znanych kucharzy, którzy odkryją spektrum nowych smaków. Podczas pokazów, warsztatów i degustacji swój kunszt kulinarny zaprezentują Magda Gessler, Grzegorz Parczewski oraz Kuba Tomaszczyk i Paulina Foremny – finaliści MasterChef Junior.

Impreza odbędzie się 26 i 27 października w Zielonych Arkadach na Placu Eventowym, w godzinach od 13:00-18:00.
 
- Głęboko wierzymy, że kuchnia i gotowanie łączą ludzi, a wspólne odkrywanie nowych smaków jest okazją do spędzenia czasu razem. Wydarzenie zorganizowane w Zielonych Arkadach doda Państwu mnóstwa kulinarnych inspiracji – mówi Ewa Krassowska, dyrektor Zielonych Arkad.
Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.