Grupa Inco. Ludwik Ekologiczny

Płyn do mycia szyb i luster.

Linia skutecznych i w pełni ekologicznych produktów marki Ludwik poszerzyła się o płyn do szyb i luster.

Wysoka skuteczność usuwania wszelkich zabrudzeń i zacieków została oparta o recepturę – Vinegar System. Dzięki niej powierzchnie pozostają czyste, lśniące bez zacieków i smug. Ludwik Ekologiczny płyn do szyb doskonale odtłuszcza czyszczone powierzchnie dzięki zawartości alkoholu i octu.

Produkt jest przyjazny dla środowiska i użytkowników: nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych, ulega biodegradacji, nie zawiera barwników. Butelka w 100% nadaje się do recyklingu.

Ludwik Ekologiczny płyn do mycia szyb i luster spełnia bardzo wysokie wymagania ekologiczne, jakościowe i zdrowotne, co zostało potwierdzone certyfikatem ekologicznym EU Ecolabel.

Joanna Hamdan 10763 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.