Dwie Biedronki w jeden dzień

Nowy sklep sieci powstał w Ropczycach, a placówka przy ul. Sarniej 1 we Wrocławiu została otwarta po modernizacji.

Biedronka w Ropczycach ma salę sprzedaży o powierzchni 990 mkw. i 6 kas. Na zmotoryzowanych klientów czeka parking z ok. 80 miejscami parkingowymi.
 
Z okazji otwarcia (17 października) na klientów czekają specjalne oferty: m.in. ogórki szklarniowe 50% taniej, pieczarki jedynie za 2,85 zł czy filet z piersi kurczaka w cenie 11,99 zł. Dodatkowo w tym dniu klienci, mogą liczyć na darmową degustację ciast, pieczywa i kawy. Przewidziano też atrakcje i animacje dla dzieci. Ponadto w specjalnie przygotowanej ofercie klienci będą mogli zdobyć dodatkowe punkty w akcji Gang Słodziaków.
 
Biedronka w Ropczycach przy ul. Grunwaldzkiej 41 będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godz. 6:00-21:00, w piątki i soboty od 6:00 do 22:00 oraz w niedziele handlowe, od 9:00 do 20:00 .

Z kolei Biedronka przy ul. Sarniej 1 we Wrocławiu ponownie otwiera się po modernizacji. W placówce zastosowano format 2.0, który oznacza zoptymalizowane i bardziej przystępne dla klientów ustawienie produktów. W sklepie zostały wydzielone nowe strefy z pieczywem, owocami i warzywami oraz kosmetykami. Oznaczone są też moduły z artykułami promocyjnymi. Ponadto w sklepie zastosowane zostały ekologiczne rozwiązania.

Powierzchnia sali sprzedaży sklepu wynosi 1054 mkw. W placówce zatrudniono 22 pracowników, a oprócz pięciu kas standardowych, klienci mogą zapłacić za swoje zakupy również korzystając z jednej z czterech kas samoobsługowych. Zmodernizowany sklep posiada 96 standardowych miejsc parkingowych oraz 2 miejsca dla osób niepełnosprawnych.
 
Biedronka we Wrocławiu przy ul. Sarniej 1 będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godz. 7 – 22:00, w piątki i soboty od 7:00 do 23:00 oraz w niedziele handlowe, od 9:00 do 20:00.
 
W tygodniu otwarcia na klientów czekają atrakcje – od 17 do 19 października wrocławianie będą mogli skorzystać z degustacji i spróbować słodyczy, ciast, pieczywa czy kawy z ekspresów DeltaQ, dostępnych jedynie w sklepach Biedronka. Każdy klient, który zechce dołączyć do programu „Moja Biedronka na co dzień” będzie mógł również skorzystać z pomocy przy rejestracji karty Moja Biedronka.
 
Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.