Bio Family otworzył kolejny sklep w Poznaniu

Bio Family Supermarket rozwija sieć o nową lokalizację. Supermarket Bio Family zaczął działać w sobotę 16 listopada w Poznaniu przy ulicy Obornickiej 279. To już trzeci supermarket Bio Family w Poznaniu, a piąty w Polsce.

Bio Family przy ulicy Obornickiej w Poznaniu jest całodobowy i bezobsługowy z dostępem do sklepu za pomocą aplikacji Bio Family, która stanowi wirtualny klucz do drzwi supermarketu.

Jak to działa? Aplikację Bio Family ściąga się za darmo w Google Play Store i Apple App Store. Dzięki niej klient otrzymuje nieograniczony dostęp do bezobsługowego i całodobowego supermarketu. Wchodzi się do niego w dowolnym momencie przez 24 godziny na dobę, kiedy nie pracują doradcy klienta. W nocy, każde święto i każdą niedzielę wolną od handlu.

Zakupy można też zrobić w sposób tradycyjny w godzinach pracy doradców klienta, wtedy drzwi do sklepu są otwarte. Supermarkety Bio Family są czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 22.00, w soboty od 9:00 do 21:00, a w niedziele handlowe - od 10.00 do 20.00.

Bio Family to polska sieć supermarketów tylko z certyfikowaną ekologiczną żywnością, kosmetykami i środkami czystości. Wśród ponad 6 tysięcy certyfikowanych produktów ekologicznych, są ekologiczne świeże mięso i wędliny, sery i nabiały, owoce i warzywa, pieczywo, przyprawy, kawy i herbaty, artykuły spożywcze dla dzieci i niemowląt, produkty bezglutenowe, bez laktozy, wegańskie.

 

Katarzyna Pierzchała 3532 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.