Leroy Merlin liczy już 65 sklepów w Polsce

Sieć otwiera właśnie drugi sklep w Rzeszowie i zarazem największy market remontowo-budowlany w regionie.

Wizualizacje 3D, strefy aranżacyjne, parking liczący ponad 500 miejsc i dogodna lokalizacja. Otwarcie największego sklepu remontowo-budowlanego w Rzeszowie zlokalizowanego przy al. Witosa 19 odbędzie się już jutro (17 października).

Sklep ma powierzchnię 10 000 mkw. a w jego ofercie znajduje się ponad 36 000 produktów. Można w nim znaleźć produkty do budowy, remontu i aranżacji domów oraz ogrodów. Klienci będą mogli skorzystać także z wielu usług dodatkowych, w tym transportu i montażu, dorabiania kluczy, ostrzenia łańcuchów, wycinania otworów w zlewie, docinania blatów. Ponadto, każdy wspólnie z doświadczonymi projektantami będzie mógł przygotować projekt aranżacji łazienki i kuchni. Jeżeli klient zdecyduje się na zakup materiałów wykończeniowych, projekt otrzyma gratis.

Ofertę handlową uzupełniają liczne warsztaty i spotkania organizowane dla klientów w sklepie. W sobotę 26 października odbędą się warsztaty z tworzenia ogrodów w słoiku. Specjalnie na tę okazję sklep odwiedzi Maja Popielarska, znana dziennikarka, która wprowadzi uczestników warsztatów w nastrój jesiennego ogrodu. Chętni mogą się zapisać w punkcie informacyjnym sklepu. Z kolei w weekend otwarcia dla najmłodszych przygotowane zostaną warsztaty z przesadzania kwiatów - „Dzieciaki Sadzeniaki”, które w sklepach Leroy Merlin organizowane są od wielu lat.

W nowym Leroy Merlin zatrudnienie znalazło 130 osób. 

Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.