Żabka na Targach Franczyzy

Sieć sklepów typu convenience, licząca ponad 5800 placówek prowadzonych przez ponad 4000 franczyzobiorców będzie partnerem strategicznym wydarzenia.

- Oferta franczyzowa Żabki należy do niezwykle konkurencyjnych na rynku. Obecnie gwarantujemy nowym franczyzobiorcom, którzy w okresie od 1 października 2019 r. do 31 marca 2020 r. podpiszą umowę z siecią, przychód nie mniejszy niż 15 tys. zł netto przez pierwsze sześć miesięcy, niezależnie od obrotu. Ponadto zapewniamy dostęp do nowoczesnych technologii ułatwiających prowadzenie sklepu, np. poprzez aplikację, kompleksowe wsparcie logistyczne, IT oraz działania marketingowe - podkreśla Sebastian Bielawski, dyrektor departamentu rozwoju i wsparcia franczyzobiorców w firmie Żabka Polska.

- Zależy nam na tym, by współpraca z Żabką była korzystna dla obu stron podejmujących się tego zobowiązania. Obecność Żabki na targach Franczyzy jako partnera strategicznego, odzwierciedla silną pozycję naszej franczyzy na rynku - dodaje.

Żabka będzie obecna na targach ze stoiskiem, w ramach którego zaprezentuje także konkretne lokalizacje przygotowywanych sklepów. Podczas indywidualnych rozmów z przedstawicielami firmy, zainteresowani prowadzeniem biznesu pod znanym szyldem, będą mieli okazję poznać wszystkie szczegóły dotyczące możliwości współpracy, wymagań oraz wsparcia oferowanego przez firmę.

Warszawskie Targi Franczyzy, które odbędą się w dniach 17-19 października w Pałacu Kultury i Nauki są największym tego typu wydarzeniem w Europie Środkowo-Wschodniej, w czasie którego kandydaci na franczyzobiorców mają jedyną możliwość spotkania w jednym miejscu tak wielu przedstawicieli marek, które szukają franczyzobiorców.

Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.