Najnowocześniejsza Biedronka w Świętokrzyskiem już działa

Wśród innowacji klienci znajdą aż trzy kasy samoobsługowe.

Kielecka Biedronka przy ul. Poleskiej 50 to wyjątkowy obiekt handlowy. Przykuwa uwagę nowoczesną, przeszkoloną elewacją i przestronnością.
 
Całkowita powierzchnia sklepu to ponad 1000 mkw., z czego 760 mkw. zajmuje sala sprzedaży. Przed wejściem na zmotoryzowanych klientów czeka 75 miejsc parkingowych oraz stojaki rowerowe – w nowym, bezpieczniejszym standardzie "U".
 
Nowa placówka została też wyposażona w ekologiczne rozwiązania: m.in. oświetlenie LED czy przyjazny dla środowiska gaz CO2 w urządzeniach chłodniczych.
 
Szczególnym ułatwieniem dla kupujących są kasy samoobsługowe – zamontowano ich aż 3. Łącznie w sklepie znajduje się 7 kas.
 
- Ten sklep to nasza wizytówka w Kielcach. Jest pięknie zaprojektowany, widny i nowoczesny, czyli taki jakiego oczekują nasi klienci. Każdego dnia na klientów czekać tu będą m.in. świeże warzywa i owoce oraz pachnące, ciepłe pieczywo. Serdecznie zapraszamy na zakupy – z okazji otwarcia przygotowaliśmy liczne promocje i atrakcje - mówi Mariola Ściubisz, kierownik operacji i sprzedaży w sieci Biedronka.
 
Sklep przy ul. Poleskiej 50 w Kielcach czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 6:30-22:00, a w niedziele handlowe od godz. 9:00 do 20:00.
 
Joanna Hamdan 10763 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.