Netto z bambusową promocją

Oferta ważna jest od 14 października i potrwa aż do wyczerpania zapasów.

Do najpopularniejszych akcesoriów bambusowych należą deski do krojenia. W ofercie sieci handlowej Netto produkty te dostępne są w zestawie, w skład którego wchodzą 3 deski o różnej wielkości (24,99 zł).

Równie praktycznym dodatkiem może okazać się bambusowa nakładka na płytę indukcyjną (26,99 zł). W organizacji sztućców i akcesoriów do gotowania sprawdzi się natomiast bambusowy organizer (39,99 zł).

Ofertę uzupełnią: zestaw korkowych podkładek pod kubki (19,99 zł), rozsuwana podkładka pod garnki (14,99 zł), blok rzeźniczy (24,99 zł) oraz bambusowa tacka-stolik (26,99 zł).

W ofercie akcesoriów bambusowych Netto znajdują się także: klasyczny chlebak (39,99 zł), kuchenna półka z haczykami oraz czajnik ze stali nierdzewnej z bambusowym uchwytem.

Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.