Show French Touch

12 października w Teatrze Wielkim Operze Narodowej odbyło się największe wydarzenie rozrywkowe promujące francuską kulturę w Polsce.

W tym roku na scenie wystąpiły francuskie i polskie gwiazdy, a wśród nich m.in. kabaret Moulin Rouge, Suzane, Marina Kaye, Laurent Voulzy, Ewa Farna, Łukasz Zagrobelny, Grzegorz Hyży i Sound’n’Grace.

Show French Touch to jednak nie tylko muzyka, to także moda. Po pokazach Jeana Paula Gaultiera, Jeana-Charlesa de Castelbajaca, w tym roku organizatorzy zaprosili projektanta młodego pokolenia – Oscara Carvallo. Projektant przedstawił 16 kreacji w stylu street couture, w których łączy haute couture z prêt-à-porter.

W tym roku po raz kolejny przyznano również nagrodę Marianne d’Honneur dla osobistości świata artystycznego, która poprzez swój dorobek, działania przyczynia się do budowania pomostu kulturowego między Polską a Francją. Nagrodę otrzymał polski aktor Wojciech Pszoniak. Nagrodę Marianne d’Honneur wręczała aktorowi Grażyna Torbicka.

Show French Touch już na stałe zapisał się na mapie jesiennych eventów w Warszawie i jak co roku był transmitowany przez stację TVN. Kolejna edycja już za rok. 

Show French Touch to wydarzenie organizowane w ramach akcji French Touch, którą od 5 lat prowadzi agencja Cryptone przy współpracy z Ambasadą Francji. Jej celem jest promowanie francuskiego dziedzictwa kulturowego i zaproszenie Polaków do odkrywania francuskiej mody, muzyki, filmu, kuchni i francuskich produktów.

Joanna Hamdan 10763 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.