Castorama w Pabianicach

To pierwszy sklep sieci w tym mieście.

Pabianicka Castorama znajduje się przy ul. Grota Roweckiego 8a. Obiekt jest częścią niedawno otwartego kompleksu handlowego Tkalnia i będzie miał aż 8200 mkw., odpowiednio 6800 mkw. powierzchni handlowej i 1400 mkw. magazynowej.

Castorama w Pabianicach posiada w asortymencie ponad 30 000 produktów. Ważnym elementem będą także dodatkowe usługi - czyli transport, click&collect (możliwość zamówienia on-line i odbioru produktów w sklepie), click&delivery (możliwość zamówienia on-line z dostawą do domu).

W sklepie oferowane będą również kredyty umożliwiające finansowanie zakupów. Dodatkowo klienci będą mogli skorzystać z usług takich jak barwienie tynków, docinanie płyt, dorabianie kluczy, mieszanie farb, obszywanie wykładzin, ostrzenie łańcuchów czy wycinanie otworów w blatach i zlewozmywakach. Dostępny będzie również serwis, który pomoże przy próbnym uruchomieniu urządzeń elektrycznych i spalinowych, przeglądzie sprzętu ogrodniczego czy uruchomieniu kosiarki.

Sklep posiada parking na 240 miejsc. Cała infrastruktura została dostosowana również do potrzeb osób niepełnosprawnych. Castorama będzie otwarta od poniedziałku do piątku - w godzinach 7:00-21:00, w soboty - w godzinach 8:00-20:00 oraz w niedziele handlowe - w godzinach 10:00-18:00.

Obecnie zespół stanowi ponad stu doradców, którzy służyć będą pomocą klientom w dokonaniu przez nich zakupów.

Castorama Polska jest liderem w kategorii home improvement (polepszania warunków mieszkaniowych) w naszym kraju. Firma uruchomiła swój pierwszy sklep w 1997 roku. Obecnie prowadzi sprzedaż w 79 lokalizacjach w różnych częściach Polski. Zapewnia również klientom w całym kraju dostęp do oferty on-line. Spółka zatrudnia prawie 12 tys. pracowników. Castorama Polska jest częścią Kingfisher plc, międzynarodowej spółki posiadającej prawie 1200 sklepów w 10 krajach Europy. 

Joanna Hamdan 10926 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.