V Międzynarodowy Festiwal Wina już za nami

Organizowane przez firmę TiM wydarzenie odbyło się w warszawskim hotelu Airport Okęcie w środę, 09 października. Udział w imprezie wzięło około 1000 gości.

DFJ Vinhos z Portugalii, Lutzville z RPA, Errazuriz Ovalle oraz Cono Sur z Chile, Khareba z Gruzji, Cimislia, Bostavan, DK Intertrade z Mołdawii, R-Wines z Francji czy Botter z Włoch - to tylko kilka z winiarni, których reprezentanci pojawili się na festiwalu TiM.
Gościem specjalnym wydarzenia był Zbigniew Turnau, który reprezentował Winnicę Turnau. Obecni byli również Lurie Bodrug, Ambasador Republiki Mołdawii oraz Octavian Berzan, I sekretarz Ambasady Republiki Mołdawii.

Podczas festiwalu odbyły się także panele dyskusyjne poprowadzone przez ekspertów. Panel Winiarski Nowy Świat poprowadził sommelier Tomasz Kolecki, Winiarski Stary Świat Andrzej Strzelczyk, a ABC Winiarstwa Andrzej Woźnikowski oraz Dorota Wisła. Odbył się także panel pod patronatem firmy badawczej AC Nielsen poświęcony rynkowi wina w Polsce.

Środowe wydarzenia było również okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych, rozmów o ulubionych nutach smakowych, nowych odkryciach i planach na przyszłość.

Kolejna edycja Międzynarodowego Festiwalu Wina za rok. Zbiegnie się ona z obchodami 30-lecia istnienia organizatora wydarzenia - firmy TiM.

Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.