Żabka wspiera młode talenty

Firma przyznała 40 stypendiów naukowych, sportowych i artystycznych dzieciom oraz podopiecznym franczyzobiorców sklepów, swoich pracowników i współpracowników.

Każdy ze stypendystów w ramach Programu Stypendialnego firmy otrzyma roczne wsparcie finansowe w wysokości 4200 zł.

Dzięki dodatkowym funduszom od Żabki będą oni mogli dalej rozwijać swoje zainteresowania, umiejętności i talenty, przeznaczając je na zakup niezbędnego sprzętu, pomoce naukowe, opłacenie zajęć dodatkowych czy wyjazdy na kursy i zawody.

Do programu stypendialnego mogli zgłosić się uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, liceów i techników. Wymogiem było przedstawienie swojej kandydatury w interesującej formie elektronicznej: kreatywnej prezentacji, w postaci kolażu, komiksu, rysunku czy filmu itp. W ramach prac młodzi ludzie zaprezentowali swoje pasje i talenty oraz wskazali na jak cel przeznaczyliby wsparcie finansowe od Żabki. Zgłoszenia kandydatów oceniane były przez specjalnie powołaną do tego komisję składającą się z przedstawicieli Żabka Polska.

Program realizowany jest przez Żabkę po raz dziesiąty.

- Zainteresowanie projektem oraz poziom tegorocznej, jubileuszowej 10. edycji, przerósł nasze oczekiwania. Otrzymaliśmy dużo więcej zgłoszeń, niż w poprzednich edycjach, z których wybraliśmy znacznie większą liczbę stypendystów, niż w minionych latach. Jesteśmy dumni, że możemy ich wspierać w dalszym rozwoju oraz podążaniu za swoimi pasjami i zainteresowaniami, co jest niezwykle ważne w młodym wieku. Wspieranie franczyzobiorców i pracowników oraz ich najbliższych jest ważnym elementem polityki odpowiedzialnego biznesu Żabki - podkreśla Tomasz Suchański, prezes zarządu firmy Żabka Polska.

Joanna Hamdan 11099 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.