Edoardo Podestá na czele Dachser Air & Sea Logistics

Zajmie na tym stanowisku Jochena Müllera, który po wygaśnięciu kontraktu w 2020 r. zakończy pracę w firmie.

Edoardo Podestá to doświadczony manager od lat związany z Dachser.

57-letni Włoch dołączył do firmy w 2003 roku jako członek zarządu spółki joint venture Züst Ambrosetti Far East Ltd. po przejęciu jej przez operatora. W uznaniu dla jego sukcesów w rozwijaniu działalności ASL w Azji, w 2014 r. został powołany na stanowisko dyrektora zarządzającego w regionie Azji i Pacyfiku.

- Edoardo Podestá łączy swój przedsiębiorczy sukces oraz wyjątkowe umiejętności przywódcze z doskonałą znajomością azjatyckiego i globalnego rynku frachtu lotniczego i morskiego. Jako COO Air & Sea Logistics, będzie kontynuował rozwój naszej międzykontynentalnej sieci transportu lotniczego i morskiego, jeszcze ściślej integrując ją z naszą europejską siecią transportu drogowego - mówi Bernhard Simon, CEO Dachser. 

Joanna Hamdan 11099 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.