Tesco wprowadza Clubcard Plus

To nowa usługa w ramach programu lojalnościowego Clubcard.

Nowi i obecni klienci Tesco Clubcard w Wielkiej Brytanii mogą przystąpić do Clubcard Plus za jedyne 7,99 funtów miesięcznie. Dzięki temu uzyskają dostęp do jeszcze większych korzyści w sklepach Tesco, na odzież marki F&F, usługi telefonii komórkowej Tesco Mobile i bankowości Tesco Bank.

Wszystkie nowe korzyści Clubcard Plus są łatwo dostępne w aplikacji Clubcard. Dołączenie do nowej usługi jest bardzo proste i wymaga jedynie dwóch minut, a rezygnacja możliwa jest w każdym momencie.

Nowa usługa Clubcard Plus zostanie uruchomiona pod koniec tego roku i będzie dostępna we wszystkich sklepach Tesco w Wielkiej Brytanii.

Program Clubcard pozostaje jednym z najbardziej satysfakcjonujących programów lojalnościowych w Wielkiej Brytanii. Po raz pierwszy został wprowadzony w 1995 r. W 2018 r. został ponownie uruchomiony, dzięki czemu stał się prostszy i łatwiejszy w użyciu. Tesco wprowadziło także "Szybsze Kupony", które pozwalają klientom szybko je pobrać do aplikacji Clubcard - bez czekania na wyciąg z karty Clubcard. Ponadto w ramach obchodów stulecia Tesco stworzyło "Ceny Clubcard" - dzięki czemu posiadacze Clubcard otrzymują niższe ceny.
 
Joanna Hamdan 11099 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.