Lidl zaprasza na BIOExpo Warsaw

Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych, wydarzenie dedykowane branży produktów ekologicznych, rozpoczną się już w piątek i potrwają do niedzieli 13 października. Partnerem głównym jest Lidl, który zaprasza do rozmów producentów produktów bio.

BIOExpo Warsaw to wydarzenie dedykowane produktom certyfikowanym. Podczas targów, w jednym miejscu i czasie, spotkają się wytwórcy i dystrybutorzy, z kupcami, właścicielami sklepów specjalistycznych oraz hurtowni spożywczych i wielobranżowych. Ich celem jest nawiązanie i rozwijanie kontaktów handlowych oraz dyskusje o aktualnej kondycji branży i perspektywach jej rozwoju.

Partnerem głównym BIOExpo Warsaw jest Lidl Polska, w którego ofercie każdego dnia jest ponad 100 produktów spełniających warunki tej kategorii. Podczas targów firma zaprasza do rozmów nowych dostawców, by przedstawili swój produkt. Przedstawiciele sieci z kolei podziela się wiedzą, jakie warunki powinni spełniać by rozpocząć współpracę z Lidl Polska.

 Lidl będzie obecny nie tylko w strefie wystawienniczej, ale również podczas paneli i wykładów. W debacie „Rozwój rynku Bio w Polsce” wezmą udział pracownicy firmy. Z kolei Kinga Paruzel, znana m.in. z Kuchni Lidla, wystąpi z prezentacją, w której będzie rozważała „Siłę żywności, czyli food for planet, human for planet”. Paruzel przedstawi, dlaczego jedzenie stało się tak istotne, jakie konsekwencje ma wybór produktu, czy wybieranie produktów eko to konieczność czy trend.

 

 

 

 

 

Katarzyna Pierzchała 3483 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.