Bakalland. Delecta

Z korzennymi nowościami.

Nowości w portfolio marki Delecta to produkty, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom korzennych słodkości. Dla wielbicieli wspólnej zabawy podczas rodzinnego pieczenia, Delecta tradycyjnie przygotowała Pierniczki "Z serca natury" - mieszankę do samodzielnego wypieku. Do wyboru są aż cztery wzory: ludzik, choinka, gwiazda oraz Święty Mikołaj.
 
Miłośnikom korzennego smaku w nowych formach, z pewnością przypadnie do gustu nowość w ofercie Delecty - ciasto "Gwiazda Betlejemska". Tradycyjny smak w połączeniu z nieoczywistym kształtem, mile zaskoczy gości, a możliwość dowolnego udekorowania ciasta, wspólnie z bliskimi, pozwoli wprowadzić do domu prawdziwie świąteczną atmosferę.
 
Aby nadać wypiekom indywidualnego charakteru, można udekorować je na wiele sposobów, m.in. naturalnymi posypkami Decorada Delecta oraz Fajnymi Pisakami XXL. Poza rozmiarem, wyróżnia je bezpieczny skład: zero sztucznych barwników, konserwantów, tłuszczów utwardzonych, syropu glukozowego i zagęstników. Tubki dotychczas można było kupować pojedynczo w czterech wariantach kolorystycznych (czerwony, żółty, zielony i biały). Od września marka Delecta poszerzyła ofertę o kolejne odcienie: fioletowy, niebieski i czarny. Producent zrezygnował z kartonika pośredniego, zmieniając jednocześnie szatę graficzną pisaków. Pisaki nadal sprzedawane są pojedynczo, dzięki czemu nie musimy kupować z góry założonej kombinacji kolorów, ale wybrać te, które podobają się nam najbardziej. Sama masa nie tylko zastyga na wypieku, ale też nie kruszy się dzięki swojej elastycznej formule.

Pierniczki oraz "Gwiazda Betlejemska" dostępne są w sprzedaży od 8 października, a nowe kolory "Fajnych Pisaków XXL" od września. Korzenne wypieki można znaleźć na sklepowych półkach w sugerowanej cenie detalicznej ok. 8 zł za opakowanie, a Pisaki XXL w cenie ok. 3 zł za sztukę. 

Joanna Hamdan 11099 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.