Perfetti Van Melle. Fruittela Jelly Delights

Lekka propozycja dla wszystkich tych, którzy marzą o szybkiej chwili relaksu.

Nietypowa, zaskakująca forma i subtelny smak to najważniejsze wyróżniki nowości od marki Fruittella. Żelki Jelly Delights to produkt skierowany do wszystkich konsumentów ze szczególnym uwzględnieniem kobiet.

Fruitella Jelly Delights łączą w sobie słodycz najpopularniejszych w Polsce owoców z zaskakującą delikatnością jogurtu. Truskawkowe i malinowe żelki zamknięte są w delikatnej, jogurtowej skorupce, rozpuszczającej się w ustach niczym czekolada, lecz nie tak kalorycznej. Zapewniają lekką alternatywę dla deseru, a ich kieszonkowy format ułatwia kontrolę porcji, po którą sięgamy.

Fruittella Jelly Delights zapakowane są w estetyczne saszetki, nawiązujące kolorystycznie do zawartości, czyli do różowych cukierków.

Nowość od Perfetti van Melle dostępna jest w sklepach na terenie całej Polski.

Joanna Hamdan 10158 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }