Pasaże Tesco świętują 20. urodziny

Celebrowanie jubileuszu rozpocznie się 15 października. Tego dnia zostanie ogłoszony ogólnopolski konkurs pod hasłem "20LatRazem" w którym nagrodą jest rodzinny wyjazd do Londynu.

Konkurs zostanie zorganizowany na oficjalnym FB marki oraz wsparty kampanią mediową w prasie i internecie. Niespodzianką jest film video, w którym gwiazdy opowiedziały o emocjach związanych z Pasażami Tesco na przełomie 20 lat. Do podzielenia się wspomnieniami zostały zaproszone: Małgorzata Rozenek-Majdan, Natalia Siwiec i Dorota Gardias.

Ponadto zaplanowane zostały także imprezy, które odbędą się w kilku lokalizacjach w Polsce. W Pasażu Tesco w Częstochowie (12 października) i w Krakowie (19 października) zostaną zorganizowane wydarzenia z udziałem Dominika Rupińskiego, youtubera i Influencera. Ich tematem przewodnim będzie wata cukrowa i inne słodkości. Na odwiedzających czeka mnóstwo niespodzianek m.in. zakupy, za które zapłaci urodzinowy agent do zadań specjalnych. Każda osoba, która jest aktywnym użytkownikiem social mediów nie wyjdzie z Pasażu Tesco bez słodkiego upominku.

Z kolei 26 października w Pasażu Tesco na warszawskim Gocławiu odbędzie się event z udziałem gwiazd, w tym Mateusza Gesslera, z którym dzieci będą mogły wspólnie gotować. Tego dnia zostanie również rozstrzygnięty konkurs "Śniadanie na szóstkę".

Joanna Hamdan 10763 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.