Historyczne Bugatti w Silesia City Center

Od 10 do 31 października odwiedzający katowickie centrum handlowe będą mogli zobaczyć kilkanaście historycznych samochodów tej marki.

Wśród unikalnych modeli znajdą się Bugatti 35A La Mouche, samochód z  karoserią wyprodukowaną na specjalne zamówienie brazylijskiego ambasadora w Paryżu Luis Martins de Souza Dantas.
 
Prawdziwą gratką będzie Bugatti 35A, tym modelem ścigała się Eliška Junková, najsłynniejsza kobieta wśród czechosłowackich kierowców wyścigowych.
 
Na wystawie znajdą się także 4 różne wersje Bugatti 57 i Bugatti 40.
 
- Ten rok jest szczególny, ponieważ marka Bugatti świętuje swoje 110. urodziny. Cieszymy się, że to właśnie tutaj - w Silesia City Center - będziemy mogli podziwiać te kultowe pojazdy. Wierzę, że po udanej wystawie Mercedes-Benz w ubiegłym roku, nie zabraknie fanów motoryzacji, którzy będą chcieli poznać historię marki Bugatti. Zapraszamy wszystkich w tę niezwykłą podróż w czasie – mówi Iwona Mroczek, dyrektor Silesia City Center.
 
Wystawę samochodów Bugatti będzie można zwiedzać na pasażach Silesia City Center w dniach 10-31 października. Wstęp jest bezpłatny.
 
Joanna Hamdan 10960 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.