Śródziemnomorskie produkty Podravki w kampanii

Producent promuje w telewizji środziemnomorskie produkty pomidorowe i makarony Podravka oraz chorwackie pasty warzywne Ajvar.

We wrześniu wystartowała kampania telewizyjna promująca produkty pomidorowe i makarony Podravka oraz oryginalne chorwackie pasty warzywne Ajvar Podravka.

Billboardy sponsorskie są widoczne w kluczowych stacjach telewizyjnych: TVP1, TVP2, TVN, Polsacie oraz kanałach tematycznych.

Spoty podkreślają śródziemnomorski charakter produktów Podravka oraz chorwackie pochodzenie past warzywnych Ajvar. Kampania potrwa 7 tygodni, aż do początku listopada.

Kampania telewizyjna będzie równolegle wspierana w digitalu – w social mediach pojawią się inspiracyjne filmiki kulinarne z użyciem produktów Podravka. Zaplanowane jest również silne wsparcie w puntkach sprzedaży, w tym m.in. w wybranych sklepach konsumenci będą mieli także okazję spróbować jak smakują oryginalne chorwackie pasty warzywne Ajvar Podravka.

Joanna Hamdan 10023 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }