Samochód do wygrania w sklepach PGZ Kupiec

Od 7 października do 1 grudnia w sklepach należących do Polskiej Grupy Zakupowej Kupiec trwać będzie loteria, w której klienci będą mogli wygrać samochód osobowy Toyotę Corollę Sedan, 8 voucherów na wakacje marzeń o wartości 5000zł każdy oraz 40 kart przedpłaconych na zakupy o wartości 500 zł.

Promocja konsumencka pod nazwą „To się w koszyku nie mieści” realizowana jest przy współpracy z 18 producentami znanych marek. Aby wziąć udział w loterii klienci muszą zrobić zakupy za minimum 20 zł brutto na jednym paragonie lub fakturze, kupując minimum 1 dowolny produkt promowanych marek i zarejestrować dowód zakupu na dedykowanej stronie internetowej lub wysłać jego numer w formie wiadomości sms.

 - Akcja ma charakter prosprzedażowy, dzięki czemu wzmacniamy wizerunkowo markę na sklepach zrzeszonych w Grupie oraz zacieśniamy współpracę z producentami – usłyszeliśmy w Polskiej Grupie Zakupowej Kupiec, która liczy obecnie 260 placówek zlokalizowanych na terenie województw: śląskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i łódzkiego.

Założycielami i głównymi udziałowcami PGZ Kupiec są właściciele placówek handlowych wchodzących w jej struktury.

Katarzyna Pierzchała 3179 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }