Bio Family przenosi supermarket bliżej Warszawy

W wyniku zmian administracyjnych została podjęta decyzja o przeniesieniu, a nie zamknięciu supermarketu Bio Family w Konstancinie-Jeziorna - zapewnia portal handelextra.pl Natasza Świtalska z Bio Family Supermarket.

Bio Family to sieć samoobsługowych delikatesów sprzedająca tylko i wyłącznie produkty ekologiczne. Pierwszy supermarket pod jej szyldem powstał w 2017 r. w Poznaniu przy ul. Murawa i został otwarty 25 listopada, a kolejny stworzono w Swarzędzu przy ul. Poznańskiej i funkcjonuje od połowy maja 2018 r.

W ubiegłym roku odbyło się jeszcze jedno otwarcie – supermarketu we Wrocławiu 15 września przy ul. Dmowskiego. Najnowszy sklep – czwarty – powstał w połowie lutego tego roku w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą, przy ul. Warszawskiej, czyli głównej arterii tranzytowej miejscowości.

Teraz ten ostatni przenosi się w nowe miejsce. Lokal świeci już pustkami. Ma już zdjęty szyld, zabrano z niego towar i meble.

- W ostatnim czasie trwały przygotowania transportu wyposażenia całego sklepu do nowej lokalizacji. Obecne trwają prace adaptacyjne, aby przygotować nowy lokal pod standardy supermarketu Bio Family, który znajduje się bliżej naszych klientów w Warszawie – tłumaczy Natasza Świtalska.

Dodaje, że wkrótce zostanie podana oficjalna informacja z nowym adresem supermarketu i datą otwarcia.

Zapewnia przy tym, że sieć jest w dobrej sytuacji finansowej i jest w trakcie uruchomienia kolejnego supermarketu Bio Family. Powstaje on przy ulicy Obornickiej w Poznaniu. Tym samym sieć Bio Family będzie liczyć sześć supermarketów (3 w Poznaniu, 1 w Swarzędzu, 1 we Wrocławiu i 1 w Warszawie).

- Oczywiście, cały czas poszukujemy nowych lokalizacji w największych miastach w Polsce – zapewnia przedstawicielka sieci.

Więcej o Bio Family Supermarket i sklepie w Konstancinie jest tutaj.

 

 

 

Katarzyna Pierzchała 3179 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }