Wittchen od 12 października znów w Lidlu

Ponad 50 wzorów, 5 rodzajów skór - już po raz 14. Wittchen przygotował kolekcję specjalnie dla Lidla. Torebki, plecaki, listonoszki i aktówki będą dostępne we wszystkich sklepach sieci od soboty 12 października.

To już 14. raz, kiedy w sklepach Lidl pojawią się torebki marki Wittchen, polskiego producenta galanterii skórzanej. Tym razem przygotowano ponad 50 wzorów skórzanych torebek (279 zł), a także plecaki skórzane w czterech wzorach (279 zł). Panowie również znajdą coś dla siebie – producent proponuje wykonaną z naturalnej włoskiej skóry listonoszkę (189 zł) w trzech wzorach do wyboru. W ofercie znajdą się pierwszy raz także aktówki (279 zł).

- Cieszymy się, że ponownie możemy zaproponować naszym klientom produkty Wittchen, firmy rodzinnej o wieloletniej tradycji. Marka Wittchen doskonale odzwierciedla również podejście Lidla: proponujemy klientom najlepszy jakościowo produkt po przystępnej cenie – mówi Aleksandra Robaszkiewicz, head of corporate communication, Lidl Polska. - Nasza coroczna wspólna oferta zawsze spotyka się z wielkim zainteresowaniem klientów i jesteśmy przekonani, że tak samo będzie również i tym razem – uważa.

Nowa kolekcja skórzanych torebek marki Wittchen dostępna będzie w sklepach Lidl od soboty 12 października do wyczerpania zapasów.

Katarzyna Pierzchała 3566 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.