Były prezes Tesco na czele Pepco

Trevor Masters, były prezes Tesco, został dyrektorem zarządzającym sieci Pepco. Będzie urzędował w Polsce.

Grupa Pepco, operator dyskontowych sieci Pepco, Poundland i Dealz mianowała nowego dyrektora zarządzającego. Został nim Trevor Masters, który od stycznia 2015 r. do maja 2017 r. był szefem międzynarodowych operacji w Tesco.

Grupa Pepco ma 2698 sklepów w 14 krajach, w tym w Polsce. Sklepy te sprzedają odzież, artykuły gospodarstwa domowego, artykuły gospodarstwa domowego i żywność.

Masters zastąpi dotychczasowego dyrektora zarządzającego Pepco Roba Taylora, który pełni tę funkcję od 2004 r. Będzie rezydował w Polsce (Pepco ma centralę w Poznaniu) i rozpocznie pracę od 1 listopada.

Trevor Masters przepracował w Tesco 38 lat. Ostatnio był odpowiedzialny za rozwój międzynarodowy Grupy, a wcześniej dowodził azjatycką dywizją koncernu.

Magdalena Weiss 2535 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.