CH Nowe Bielawy wprowadza karty podarunkowe

Rozwiązanie, które w Polsce zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników, pojawiło się właśnie w toruńskim centrum handlowym.

Karta podarunkowa to rodzaj elektronicznej formy płatniczej typu prepaid, którą można zasilić dowolną kwotą z przedziału od 30 zł do 1000 zł, a następnie podarować ją wybranej osobie. Następnie, obdarowany takim voucherem może iść do sklepu i samodzielnie dokonać zakupu. Termin ważności karty to 12 miesięcy od daty zakupu.

- Rozwiązanie, które wprowadziliśmy ma minimalizować ryzyko, że prezent będzie nietrafiony, a obdarowany rozczarowany kilka dni później wystawi go np. na aukcji internetowej. Mechanizm działania karty jest prosty. Osoba nią obdarowana może ją wykorzystać na zakupy w każdym sklepie na terenie naszego centrum handlowego, a następnie wybrać coś, co odpowiada jej gustowi i preferencjom - mówi Marta Drzewiecka, przedstawicielka właściciela centrum Nowe Bielawy w Toruniu.

Kartę, respektowaną we wszystkich sklepach, restauracjach, kawiarniach oraz punktach usługowych centrum Nowe Bielawy można nabyć on-line. W tym celu należy wejść na stronę www.nowe-bielawy.pl i dokonać zamówienia. Wówczas można zasilić kartę wybraną kwotą oraz sprawdzić stan środków na koncie. Zakupiona karta wysyłana jest pocztą.

- Co istotne, zakup w ramach karty nie musi być jednorazowy i mechanizm płacenia nią jest zbliżony, jak w przypadku karty bankowej. Zamiast jednego, większego prezentu do określonej kwoty, obdarowany może zdecydować się na zakup kilku, drobniejszych w ramach dostępnego limitu środków, które weryfikujemy na bieżąco na stronie. Jednym słowem, to idealna opcja dla osób, które cenią sobie niezależność i swobodę – dodaje Marta Drzewiecka.

Joanna Hamdan 10023 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }