Zamawiający wolą płacić bezgotówkowo

Ponad połowa zamawiających dania za pomocą PizzaPortal.pl jako preferowany środek płatności wskazała transakcje bezgotówkowe, wynika z raportu PizzaPortal.pl "Klikasz i jesz. Raport o rynku dostaw jedzenia w Polsce".

Płatności online na PizzaPortal.pl preferują przede wszystkim mieszkańcy dużych miast. Bezgotówkowe płatności wspiera Visa. W ramach promocji każdy, kto dokona transakcji kartą Visa na platformie PizzaPortal.pl, otrzyma 10 zł zniżki. Promocja potrwa do odwołania.

Szybko, prosto i bez gotówki

60% Polaków deklaruje, że woli rozliczać się bezgotówkowo. Zamawiający na PizzaPortal.pl też znacznie częściej wybierają płatności online niż gotówką. W miastach poniżej 70 tys. osób różnica jest niewielka, ale odsetek osób preferujących regulowanie rachunku online na PizzaPortal.pl wzrasta wraz z liczbą mieszkańców miast.

– W miastach powyżej 250 tys. osób aż 70% wszystkich transakcji stanowią te bezgotówkowe. To szybki sposób na uregulowanie rachunku, a cały proces zamawiania dania skracamy do minimum – mówi Tomasz Lipiński, dyrektor marketingu PizzaPortal.pl. – Na PizzaPortal.pl klienci mogą skorzystać z kilku metod płatności. To oczywiście zapłata gotówką podczas odbierania zamówienia, skorzystanie z punktów programu lojalnościowego czy płatności bezgotówkowe np. za pomocą  kart płatniczych – dodaje.

PizzaPortal.pl jest pierwszym w Polsce serwisem umożliwiającym zamawianie jedzenia online. Działa na rynku od 2010 roku i skupia oferty blisko 4000 restauracji z ponad 300 miast w całym kraju.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.