Angry Birds w Galerii Gniezno

Red, Chuck, Bomba oraz inni bohaterowie Angry Birds już niebawem, 5 października, odwiedzą Galerię Gniezno. Polska trasa promocyjna nowej części wielkiego międzynarodowego hitu "Angry Birds 2" trwa… W planach m.in. gry, muzyczne show, warsztaty.

Organizatorzy zadbali, aby każdy maluch znalazł coś dla siebie. Atrakcje podzielono na kilka stref.

- Angry Birds, te urocze nieloty zna i kocha cały świat. Cieszymy się, że w naszej Galerii możemy zorganizować event z ich udziałem. Jesteśmy przekonani, że nasi mali klienci będą się wspaniale bawić. Scenariusz spotkania wygląda bardzo zachęcająco – mówi Paulina Ostrowska, dyrektor Galerii Gniezno.

Specjalnie na potrzeby eventu powstało niecodzienne przedstawienie – muzyczne, interaktywne show z udziałem kolorowych ptaków. Odbędą się również spotkania z bohaterami filmu, będzie można zrobić sobie wspólne pamiątkowe zdjęcia, przybić piątkę z Redem i spółką, zagrać w koło fortuny pełne słodkich niespodzianek oraz w kolorowe ptasie kręgle. Przygotowano również lodową ściankę foto.

Galeria zaprasza również do strefy gier VR. Wirtualna rzeczywistość i najnowsza, premierowa gra z cyklu „Angry Birds” z pewnością zachwyci fanów Play Station. Nie zabraknie również kącika plastycznego. Warsztaty, kolorowanki i malowanie buziek to obowiązkowa pozycja na każdym evencie. Na dzieci czeka również niemała niespodzianka – wielki dmuchaniec-skakaniec w kształcie Bomby.

Właścicielem CH Galerii Gniezno jest spółka Ezraya Investments, należąca do funduszu inwestycyjnego Standard Life Investments. Zarządcą jest Apsys, jeden z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji.

Katarzyna Pierzchała 3530 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.